Centrum Zbůch
Vyhledávání
CENTRUM POBYTOVÝCH
A TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
ZBŮCH
CENTRUM POBYTOVÝCH
<br />A TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
<br />ZBŮCH
CENTRUM POBYTOVÝCH
A TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
ZBŮCH
CENTRUM POBYTOVÝCH
<br />A TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
<br />ZBŮCH

Janské Lázně (2018)

Janské Lázně (2018)

V termínu 29.5. – 1.6. 2018 jsme uskutečnili dle plánu a přání uživatelů pobyt v Jánských Lázních. Ubytování jsme si zajistili předem.

     Na místo pobytu a zpět jsme jeli vlakem ČD a autobusem. Cesta proběhla bez potíží.

     Po příjezdu jsme se občerstvili v kavárně a vydali se ubytovat. Ubytování jsme měli zajištěno v chatě Alenka v pokojích po dvou až třech. Společenská místnost, kuchyně byla společná. Po ubytování jsme se vydali na menší procházku po Jánských Lázních, na nákup snídaně a na večeři. Cestou z večeře jsme trochu zmokli.

     Další den bylo krásné počasí. Vydali jsme se autobusem do Pece pod Sněžkou s úmyslem vyjet lanovkou na Sněžku. Bohužel z důvodu silného větru lanovka končila ve stanici Růžová hora. Nedaleko stanice jsme poobědvali ve stylové restauraci místní speciality a vydali se pěšky krásnou přírodou zpět do Pece, kde si někteří vyzkoušeli jízdu na bobové dráze. Občerstvili jsme se v kavárně a vydali se na zastávku busu. Čekání jsme si krátili různými slovními hrami. K večeři jsme si opekli špekáčky.

     Ve čtvrtek ráno po snídani jsme navštívili Farmapark Muchomůrka, kde je k vidění spousta zvířat (ovce, kozy, krůty, koně, holubi…) a mnoho možností vyžití (chůdy, minigolf, frisbee, kuličky apod.). Cestou zpět jsme po naučné stezce odpovídali na otázky týkající se Krkonoš. Po obědě v restauraci v Jánských Lázních jsme nakoupili suvenýry a dárky, prošli se po centru a nakoupili večeři a snídani. Před plánovanou návštěvou kina jsme si ještě prošli malebné údolí podél černohorského potoka. Večer jsme navštívili místní kino.

     Ráno po snídani jsme se sbalili, vyklidili pokoje a vydali se na autobus. Cesta zpět proběhla bez potíží.

     Celá akce se vydařila.